Metalo konstrukcijos

UAB „DesComa“ yra įgaliotas UAB VIRI TECHNOLOGIJA generalinis atstovas Lietuvoje.

Lengvo plieno karkaso projektavimas, apkrovų skaičiavimai ir gamyba – tai esminiai mūsų, kaip įmonės, ir Jūsų, kaip kliento, bendradarbiavimo žingsniai bendro tikslo link. Visas projektavimo ir skaičiavimo procesas atliekamas naudojant tokią inžinerinę programinę įrangą, kaip AutoDesk Revit, AutoDesk Robot, AutoCad ir JFBA. Mūsų projektuotojai ir konstruktoriai atlieka skaičiavimus pagal užsakovo pageidavimus, projekte numatytus normatyvus ir Europos standarto Eurocode (visos redakcijos) reikalavimus.

Karkaso projektas perduodamas  gamybai tik po galutinio projekto konstrukcinės ir projektinės dalių suderinimo su užsakovu.

Mūsų projektavimo skyriaus specialistai turi didžiulę statinių iš LPK (lengvųjų plieno konstrukcijų) projektavimo ir gamybos patirtį, pasitelkiant šiuolaikinę gamybinę įrangą ir nuolat atnaujinamą pažangią inžinerinę-programinę įrangą projektavimui.  Mūsų siūloma gamybos technologija ir laikančiosios pagamintų karkaso elementų savybės leidžia konstruoti  3-4 aukštų (imtinai) statinius (kaip gyvenamosios, taip ir komercinės paskirties) ir beatraminius tarpatramius iki 15-18 metrų ilgio (angarams ir sandėliams).

Projektavimo skyrius maksimaliai optimizuoja karkaso metalo sąnaudas. Lengvai konstrukcijai nereikia tvirto pamato, todėl išlaidos tokiai konstrukcijai pastebimai mažesnės.

Norėdami palengvinti ir paspartinti karkaso surinkimą konstruktoriai rengia kiekvienos plokštės surinkimo brėžinių albumą ir bendrą plokščių surinkimo planą. Surinkimo elementai, sujungimo mazgai, montavimo darbų atlikimo eiliškumas – jau įskaičiuoti į bendrą užsakomo karkaso kainą.

Konstrukcijos gamybos tikslumas iki 1 mm leidžia išvengti taip vadinamo žmogiškojo faktoriaus ir jo sukeliamų klaidų statybos aikštelėje. Surenkant statinį pagal montavimo instrukcijas jo konstrukcijos nepersikreips ir nepersisuks.

Didžiais nuokrypis nuo numatytosios pastato geometrijos sudaro vos kelis mm.

Projektavimo skyrius atliks ne tik viso statinio konstrukcijos skaičiavimus, bet ir pasiūlys profesionalų požiūrį į karkaso gamybą, skirtą:

Priestatams

Antstatams

Mansardoms

Pastogėms

Perdangoms

Vidaus pertvaroms

Laiptinėms ir laiptų aikštelėms

Balkonams

Reklaminėms iškaboms

Sienoms

Santvaroms

Gamintojo svetainė: http://www.viri.lt/